• Chemia budowlana
  Bogaty wachlarz asortymentowy dopełnia szeroko pojęta chemia budowlana znajdująca zastosowanie w każdym miejscu Państwa wymarzonego domu lub mieszkania. Współpracujemy na bieżąco z czołowymi producentami tej branży, a nasi doradcy pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Oferowane przez nas produkty znajdują zastosowanie zarówno w początkowych etapach budowy jak np. izolacje mineralne i bitumiczne, jak również w końcowych etapach wykończeniowych np. chemia parkieciarska czy kleje do glazury.
 • Systemy tarasowe
  Nasze systemy tarasowe uprzyjemnią odpoczynek w słoneczne dni. W ofercie znajdują się systemy nowoczesnych tarasów kompozytowych, które w niezawodny sposób łączą estetykę oraz funkcjonalność. Taras kompozytowy z uwagi na swoje właściwości wymaga minimalnego nakładu pracy w celu zachowania jego trwałości na długie lata. Systemy tarasowe dostępne w PHU Bausystems Sp. z o.o. posiadają nawet 25 lat gwarancji.
 • Materiały budowlane
  Firma PHU Bausystems Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych potrzebnych praktycznie na każdym etapie realizacji. Dostępne u nas materiały budowlane pochodzą od markowych producentów tej branży. Z uwagi na bogaty wybór materiałów dostępnych na rynku pomagamy w wyborze odpowiednich produktów oraz zapewniamy kompleksową obsługę, aż do etapu dowozu na miejsce budowy.
 • Kuchnie i garderoby
  Kuchnia to jedno z najważniejszych miejsc w każdym domu więc bezsprzecznym jest aby było zaprojektowane z myślą o użytkowniku. s Oferujemy systemy kuchenne nowoczesne i klasyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zajmujemy się również zabudową garderob oraz szaf jak również wykonawstwem mebli pod wymiar.
 • Okna i drzwi
  Firma PHU Bausystems Sp. z o.o. zajmuje się również sprzedażą stolarki okiennej oraz drzwiowej jako partner handlowy znanych producentów tej branży. W ofercie znajdują się okna drewniane, aluminiowe oraz PCV, a także szeroki wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Ofertę uzupełnia możliwość zakupu w korzystnych cenach okien dachowych firm: Fakro oraz Velux. Służymy także pomocą w realizacji wymarzonych ogrodów zimowych.